Emsa õigusbüroo

Veebinõustamine

Veebinõustamine on kaasaegne, mugav ja kiire õigusabi vorm, kus klient saab õigusabi eelkõige e-posti vahendusel.

Veebinõustamise teenustasu on 25 €, mis tuleb kanda ettemaksuna EMSA õigusbüroo OÜ arveldusarvele EE687700771001969107 LHV pangas märksõnaga „veebinõustamine“.

Peale e-kirja kättesaamist edastame tasumiseks arve ning vajadusel täpsustavad küsimused.

EMSA õigusbüroo garanteerib vastuse e-posti teel kahe tööpäeva jooksul peale ettemaksu laekumist. Kui küsimus nõuab kliendilt täiendava informatsiooni saamist, pikeneb vastuse saamine proportsionaalselt vastavalt täiendava informatsiooni laekumisele.

Juhul, kui EMSA õigusbüroo jurist leiab, et nõustamiseks on vaja põhjalikumat informatsiooni või  dokumentide analüüsi, lepitakse kliendiga kokku täiendavate dokumentide edastamise tingimused ja/või aeg kohtumiseks. Veebinõustamise tasu loetakse sel juhul esmakonsultatsiooni tasuks ühe tunni ulatuses ning klient selle aja eest juurde maksma ei pea. Alates teisest tunnist lisandub nõustamise tasu vastavalt EMSA õigusbüroo teenuste hinnakirjale.

Palun täida allpool olev vorm või saada oma mure aadressil info@emsalaw.ee. Kirjelda oma muret võimalikult täpselt. Küsimuse püstitusest ja asjaolude kirjeldusest sõltub ka vastus.

Saad lisada kuni 5 faili. Toetatud failitüüpideks on jpg, jpeg, png, gif, pdf, docx, xlsx ja maksmimaalseks suuruseks 5MB.